Ceník ubytovacích služeb pro rok 2018s platností od 01.03.2018

Od 01.01.2013 sazba DPH u ubytovacích služeb 15 %.

V objektu se nachází 11 dvoulůžkových pokojů. Každý pokoj má předsíňku, sociální zařízení a vlastní pokoj. Součástí jejich standardního vybavení jsou 2 lůžka nebo dvojlůžko, noční stolky, komoda, pracovní deska s křesílkem, skřínka s lednicí a v předsíňce šatní skříň. Všechny pokoje mají TV/SAT, připojení na internet (WIFI/LAN) a telefon pro komunikaci s recepcí a přijímání hovorů. Ke každému pokoji je v areálu penzionu k dispozici jedno parkovací místo pro osobní automobil.

Standardní pokoje (8 pokojů, 20-25 m2)Standardní pokoje

Mají sociální zařízení vybavené umyvadlem, WC a sprchou. Naplnění minibaru je na vyžádání, zboží z minibaru není součástí ceny pokoje. Jeden z těchto pokojů je vybaven pro potřeby invalidní osoby.

Cena za pokoj se snídaní pro dvě osoby činí na den 1.290 Kč. Pro jednu osobu na den 990 Kč.

 
 

Nadstandardní pokoje (3 pokoje)

Nadstandardní pokoje

Mají prostornější sociální zařízení vybavené umyvadlem, WC, sprchou a vanou. Naplnění minibaru je součástí vybavení pokoje, zboží z minibaru není součástí ceny pokoje.

  • Pokoj č. 6 (25 m2) má navíc k dispozici balkon (+5 m2). Cena pokoje se snídaní pro 2 osoby činí 1.600 Kč na den, pro 1 osobu 1.400 Kč.
  • Pokoj č. 11 (29 m2) je klimatizován. Cena pokoje se snídaní pro 2 osoby činí též 1.600 Kč na den, pro 1 osobu na den 1.400 Kč.
  • Pokoj č. 10 (42 m2) je určen pro náročnějšího klienta, je klimatizován, má konferenční stoleček se 2 křesílky, překapávač na kávu. Sociální zařízení je vybaveno 2 umyvadly, WC, velkým sprchovým koutem, vanou a bidetem. Cena pokoje se snídaní pro 2 osoby činí na den 2.000 Kč, pro 1 osobu na den 1.800 Kč.

V některých pokojích je možnost přistýlky pro dítě od 3 do 15 let, cena přistýlky je 250 Kč na den. Pro děti do 3 let můžeme zapůjčit dětskou postýlku za cenu 50 Kč na den.

Zvláštní nabídku představuje možnost nabídnout klientovi uzavřené celé třetí podlaží se dvěma nadstandardními pokoji a jedním standardním. Všechny tři pokoje jsou klimatizované, stejně tak jako vstupní obytná hala, kterou jsou pokoje spojeny. Hala je vybavena sedacím nábytkem. Cena pronájmu tohoto podlaží jako celku je 5.000 Kč na den při maximálním počtu 6 osob včetně snídaně.

Při nástupu k ubytování uhradí každý návštěvník na recepci penzionu poplatek za lázeňský nebo rekreační pobyt ve výši 15 Kč na osobu a den, a to v souladu s článkem 14, část třetí Obecně závazné vyhlášky Města Lázní Bohdaneč č. 1/2010.

Pokud zákazník nepožaduje snídani ani snídaňový balíček, jsou ceny ubytování za den následující:

  Standardní pokoj: Nadstandardní pokoj č. 6 a č. 11: Nadstandardní pokoj č. 10:
1 osoba 900 Kč 1.300 Kč 1.750 Kč
2 osoby 1.100 Kč 1.450 Kč 1.850 Kč

Návštěvníkům přijíždějícím do penzionu opakovaně je poskytována sleva ve výši 10 % z ceny ubytování při desáté a každé další návštěvě. Slevu ve výši 10 % z ceny ubytování poskytujeme také cyklistům dle stanovených podmínek.

Ceny dlouhodobého ubytování soukromé klientely jsou ceny smluvní, sjednávají se individuálně a závisejí vždy na období (sezona/mimosezona) a na obsazenosti penzionu.

Orientačně se poskytují slevy v následujícím rozmezí:

Pobyt 5 - 10 nocí: sleva 5 %
Pobyt 11 a více nocí: sleva 10 %

Všechny výše uvedené slevy se poskytují individuální klientele, nejsou poskytovány ve vybraných termínech např. CZECHMAN, Zlatá přilba, Velká Pardubická atd. a neplatí pro firemní klientelu (firma, instituce).

Cena za garantovaný dřívější příjezd či pozdější odjezd se řídí následujícími pravidly:

Doplatek za 1/2 dne je účtován v sezóně, tedy v období od 01.04. do 31.10. roku, a to u standardních pokojů 500 Kč a u nadstandardních pokojů 700 Kč. Garantovaný příjezd v den příjezdu v době od 8 do 11 hodin je zpoplatněn sazbou za 1/2 dne, nástup od 11 hodin je již bez doplatku, ale v případě obsazení pokoje na předchozí noc si nový klient počká, pokud pokoj ještě není připraven. Garantovaný odjezd v den odjezdu v době od 12 do 17 hodin je zpoplatněn sazbou za 1/2 dne, odjezd v době 10 -12 hodin je bez doplatku, ale je hostovi umožněn pouze, pokud to provozní podmínky umožňují. Odjezd po 17. hodině v den odjezdu je zpoplatněn již sazbou za celý den.

Tzv. pobyt přes den:

Garantovaný příjezd 8 -11 hodin, odjezd do 17 hodin, je zpoplatněn sazbou za 1 den v ceně bez snídaně. Garantovaný příjezd 8 -11 hodin, odjezd po 17. hodině, je zpoplatněn sazbou za 1 den v ceně bez snídaně a doplatkem za 1/2 dne, pokud host odjíždí v průběhu večera či noci a nepožaduje ráno snídani.


Ve smyslu § 14 odst. 1 zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele ve znění pozdějších předpisů informujeme spotřebitele, že subjektem mimosoudního řešení sporů věcně příslušným pro námi nabízené, prodávané, poskytované nebo zprostředkované výrobky nebo služby je Česká obchodní inspekce, internetová adresa: www.coi.cz.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Vybrané body ze storno podmínek a obchodních podmínek pro individuální klientelu:

Klient je povinen uhradit cenu ubytování a dalších čerpaných služeb a zboží na recepci penzionu hotově nebo prostřednictvím platební karty v den nástupu k ubytování, pokud nečeprá snídaně. Pokud čerpá snídaně, je povinen toto uhradit v průběhu svého pobytu, nejpozději však v den svého odjezdu.

Klient je povinen uhradit storno poplatek ve výši 50% z ceny ubytování, pokud provede zrušení rezervace osobně, e-mailem či telefonicky až v den nástupu k rezervovanému ubytování nebo bez jakékoliv informace předem nenastoupí k rezervovanému ubytování.

Provozovatel si vyhrazuje právo u pobytů delších než 4 noci, u pobytů ve vybraných termínech (např. CZECHMAN, Zlatá přilba, Velká Pardubická atd.) a u rezervace větší kapacity (více jak 3 pokoje) požadovat platbu zálohy předem a to v dohodnuté výši a v dohodnuté splatnosti. Provozovatel si vyhrazuje právo na navýšení ceníkové ceny ve vybraných termínech a v těchto termínech nejsou poskytovány žádné slevy.

Okamžikem potvrzení rezervace, tedy potvrzením předběžné rezervace nebo zasláním objednávky vyjadřuje klient (objednatel) souhlas s obchodními podmínkami, včetně storno podmínek pro danou skupinu klientů.

S těmito podmínkami se může klient seznámit podrobně v níže přiloženém souboru.

Storno podmínky a obchodní podmínky pro cestovní kanceláře a tour operátory se řídí Obchodními podmínkami pro cestovní kanceláře a tour operátory. Na vyžádání na recepci.

Chcete si u nás objednat ubytování? Kontaktujte nás přes tento rezervační formulář. Co nejdříve se Vám ozveme.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.Cyklisté jsou u nás vítáni

Prodáváme moravská vína z Vinařství U Kostela, Polešovice

Najdete nás na facebooku

Langrova 38
533 41 Lázně Bohdaneč
Tel.: 724 088 032

© 2018, Tillerova vila – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Podmínky užití | Ochrana osobních údajů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing

Nahoru ↑